18/03/2010

kevadine koolivaheaeg

Pärnu Loodusmaja kutsub kevadisel koolivaheajal 22.-26 .märtsil osalema töötubades ning 28.märtsil linnulaulu hommikul. Töötubade eesmärk on pakkuda õpilastele sisukat ja õpetlikku ajaveetmise võimalust kevadisel koolivaheajal ning propageerida keskkonnasäästliku elustiili noorte hulgas.

E-R kell 11.00-14.00 on Pärnu Loodusmajas avatud töötoad teemal „Teeme taaskasutatavatest materjalidest uued ja põnevad asjad“. Loodusmaja õpetajad õpetavad lastele kasutuses olnud materjalidest uute esemete, kodusisutuselementide ja meenete valmistamist. Esmaspäeval räägivad õp Astrid ja Liivi paberist ja tema ajaloost ning õpitakse tegema paberit. Teisipäeval valmistatakse õp Milvi ja Argoga kingikarpe ning roopille, kolmapäeval teeme koos minuga ettevalmistusi munadepühadeks (valged kanamunad kaasa), neljapäeval matkame minu ja õp Kadriga õues, kus otsime kevade jälgi ja korjame loodusest meisterdamiseks vajalikke materjale. Reedel aga lammutavad õp Riho ja Jüri lahti vanad seadmed, aparaadid, sorteerivad tekkinud jäätmed ja räägivad nende utiliseerimisest.

Kogunemine Kooli 11, tegevus toimub E-R 11.00-14.00. Ühe päeva maksumus 30 krooni, viie päeva maksumus 100 krooni. Loodusmaja õpilastele on osalemine poole hinnaga. Info ja eelregistreerimine telefonil 44 35875, 53455319 või parnuloodusmaja@gmail.com

Pühapäeval, 28.märtsil kutsub ornitoloog ja Pärnu Loodusmaja õpetaja Eedi Lelov kõiki huvilisi linnulaulu hommikule. Kogunemine kell 8.30 Alevi II kalmistu peaväravas. Üritus kestab umbes 1,5 tundi ja on kõigile huvilistele tasuta.

Rohket osavõttu ootama jäädes,

Triin

No comments:

Post a Comment